Do pełnej funkcjonalności strony potrzebujesz włączonej obsługi skryptów. Tu znajdziesz instrukcje, które pozwolą Ci włączyć skrypty w Twojej przeglądarce.
KK-Nano 2022 - Terminarz wystąpień ustnych

Terminarz wystąpień ustnych

Pełna książka abstraktów jest do ściągnięcia tutaj

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Sesja 1 Sesja 1 Sesja 2 Sesja 1 Sesja 1 Sesja 1
Dzień międzynarodowy Dzień międzynarodowy
BIO
Chair: Płochocka P.
PZN
Chair: Kwoka M.
PFC
Chair: Buatier F.
RMA
Chair: Szoszkiewicz R.
09:00 Kamińska

09:00-09:40
Galtayries

09:00-09:40
Joachim

09:00-09:40
Kosmala

09:00-09:40
09:20
9:30-10:50
Rejestracja
BIO
Chair:Płochocka P.
UN
Chair: Krawiec M.
NEF
Chair: Kwoka M.
WCN
Chair: Buatier F.
RMA
Chair: Szoszkiewicz R.
09:40 Piwoński Marciniak Wiesendanger

09:40-10:20
Kawai

09:40-10:20
Celichowski
10:00 10:35-10:50
Otwarcie konferencji
Sulowska Witkowski Łapiński
10:20 NEF
Chair: Maćkowski S.
Gutowski Gołuński Macyk Godlewski Bartosewicz
10:40 Grzybowski

10:50-11:30
Przerwa kawowa 10:40-11:10
BIO
Chair: Lewandowski M.
WCN
Chair: Krukowski P.
NEF
Chair: Macyk W.
WCN
Chair: Gnecco E.
PFC
Chair: Nowak M.P.
11:10 Zapotoczny BIO

11:10-11:50
Buatier

11:10-11:50
Lewandowski

11:10-11:50
Krukowski

11:10-11:50
11:30 Lutsyk
11:50 Stobiecki Marzec Cebrat Stolarczyk Naumov Foks
12:10 Scheibe Zieliński Zdyb Mackowski Cyganik Izydorczyk
12:30 Prześniak-Welenc Kubisiak Wrana Krajnik Kisiel Zakończenie konferencji
12:50 Przerwa obiadowa 12:50-14:15
UN
Chair: Kościelska B.
BIO
Chair: Zapotoczny Sz.
UN
Chair: Stobiecki T.
UN
Chair: Wiesendanger R.
Wycieczka konferencyjna
14:15 Płochocka

14:15-14:55
Nowak BIO

14:15-14:55
Gnecco

14:15-14:55
14:35
14:55 Rogala Ranoszek-Soliwoda Jałochowski Ptak
15:15 Cieślik Figat Stępniak-Dybala Szoszkiewicz
15:35 Labsoft Staniszewska Florek Kulik
15:55 Przerwa kawowa 15:55-16:30
NEF
Chair: Kamińska A.
PFC
Chair: Cyganik P.
WCN
Chair: Kosmala T.
RMA
Chair: McCourt P.
16:30 Kościelska

16:30-17:10
Krawiec PFC

16:30-17:10
Zenobi

16:30-17:10
16:50
17:10 Grobelny Gołębiowski Rycerz Lipiec
17:30 Socha K. Nowak Jany Witt
17:50 Prevac Grochot Sikora Zapotoczny
18:10 Sesja posterowa 18:10-20:00 Sesja posterowa 18:10-20:00
20:00 Bankiet konferencyjny 20:00

Znaczenie kolorów

Wykład plenarny Sesja posterowa Przerwa kawowa Przerwa obiadowa Bankiet konferencyjny Symbol sesji