Do pełnej funkcjonalności strony potrzebujesz włączonej obsługi skryptów. Tu znajdziesz instrukcje, które pozwolą Ci włączyć skrypty w Twojej przeglądarce.
KK-Nano 2022 - Wytyczne prezentacji

Wytyczne dla osób prezentujących

Prezentacje ustne

Wykłady plenarne i zaproszone trwają 40 minut, przy czym 35 minut jest przeznaczone na wykład, a 5 minut na pytania.

Prezentacje ustne trwają 20 minut, przy czym 15 minut jest przeznaczone na prezentację, a 5 minut na pytania.

Prezentacje posterowe

Osoby prezentujące plakat są proszone o obecność przy plakacie (lub w pobliżu) w godzinach sesji plakatowej. Tablice do powieszenia plakatów będą dostępne w poniedziałek od godziny 12:00. Plakaty powinny pozostać na tablicach do końca konferencji. Informujemy, że nie możemy brać odpowiedzialności za plakaty pozostawione na tablicach po tym terminie. Tablice plakatowe mają wysokość 1,3 m i szerokość 0,95 m. Zalecany rozmiar plakatów to A0. Plakaty zostaną przymocowane do tablic za pomocą dwustronnej taśmy, która zostanie dostarczona.

Terminy sesji plakatowych

Poniedziałek, 4 lipca 2022 r.: 16:00 - 18:00 oraz Środa, 6 lipca 2022 r.: 16:00 - 18:00

Podłączanie komputerów

Sale konferencyjne będą wyposażone w ekrany, mikrofony, projektory LCD (gniazda VGA) oraz laptopy (PC). Organizatorzy zapewnią komputery w salach sesyjnych, a dla osób, które przyniosą własne komputery, będą również dostępne skrzynki rozdzielcze. Jeśli użyty będzie komputer udostępniony przez organizatorów, to będziemy prosić o załadowanie prezentacji na ten komputer przed rozpoczęciem sesji lub podczas przerwy w sesji. Ważne jest, aby kwestie kompatybilności z komputerem osobistym/projektorem LCD zostały sprawdzone z dużym wyprzedzeniem przed prezentacją. Należy pamiętać, że zalecanym oprogramowaniem do prezentacji jest PowerPoint. Oczekuje się, że projektor będzie kompatybilny zarówno z komputerami PC, jak i MAC; jednak prosimy o przyniesienie kopii prezentacji na dysku flash jako kopii zapasowej.

Ekran projektora ma proporcję 4:3.

Ogłoszenia

 • 15 maja 2022

  Wysłano informację o akceptacji prezentacji.
  W dalszym ciągu można zgłaszać abstrakty na sesję posterową.
 • 1 maja 2022

  Zakoczono nabór abstraktów dla prezentacji ustnych.
 • 14 marca 2022

  Plakat konferencji

Wystawcy