Do pełnej funkcjonalności strony potrzebujesz włączonej obsługi skryptów. Tu znajdziesz instrukcje, które pozwolą Ci włączyć skrypty w Twojej przeglądarce.
KK-Nano 2022 - Program socjalny

Program socjalny

Przyjęcie powitalne

Niedziela, 3 lipca 2022 r.

18:00 - 20:00

Dziedziniec Collegium Maius

Wszystkich uczestników serdecznie zapraszamy na Przyjęcie powitalne w niedzielny wieczór.

Przed udaniem się na Przyjęcie prosimy o odwiedzenie Stanowiska rejestracji, które będzie otwarte w niedzielę 3 lipca od 17:00 do 19:00. Rejestracja będzie również możliwa w poniedziałek, 4 lipca 2022 r.

Więcej szczegółów podamy w terminie późniejszym

Wycieczka konferencyjna

Czwartek, 7 lipca 2022 r.

Wycieczki zaplanowano na czwartkowe popołudnie. Planujemy udostępnienie dwóch wycieczek do wyboru. Wyboru wycieczki należy dokonać podczas rejestracji on-line.

Kraków - Stare miasto

Od ponad tysiąca lat Kraków jest centrum nauki, kultury i sztuki w Polsce, a ta wycieczka odkrywa historyczne serce miasta. Wycieczka rozpoczyna się od Rynku Głównego, dużego średniowiecznego rynku z XIII wieku, otoczonego pałacami i kościołami. Odwiedzimy Sukiennice (najstarsze na świecie centrum handlowe liczące 700 lat), 13-wieczną gotycką wieżę ratuszową, wspaniałą 14-wieczną gotycką bazylikę Najświętszej Marii Panny i mały kościółek św. Wojciecha, których część pochodzi z 11-tego wieku. Odwiedzimy dwuwieżowy Kościół Mariacki ze słynnym średniowiecznym ołtarzem, w którym co godzinę dzielny trębacz krakowski wciąż wygrywa swoje ostrzeżenie. Dalej Wzgórze Wawelskie, zwieńczone Zamkiem Wawelskim i Katedrą Wawelską oraz siedziba władzy królewskiej do 17-tegi wieku. Na koniec przejdziemy na Planty, które otaczają Stare Miasto, gdzie do początku 19-tego wieku stały średniowieczne mury miejskie. Więcej informacji można znaleźć w tutaj.

NOTE: Wycieczka piesza. Zalecane jest wygodne obuwie. Przewodnik będzie dostępny przez cały czas. Ta wycieczka jest dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich. Proszę dać nam znać, jeżeli będzie potrzebna pomoc.

Więcej informacji podamy w terminie późniejszym

Ojcowski Park Narodowy

Spacer po Ojcowskim Parku Narodowym. To kraina pełna jaskiń, zamków i niezwykłych wapiennych klifów, wąwozów i formacji skalnych. Do najciekawszych miejsc z pewnością będą musiały się zaliczyć: Renesansowy Zamek w Pieskowej Skale, największa w parku Jaskinia Łokietka Króla, Jaskinia Ciemna z prehistorycznymi mieszkańcami, ruiny średniowiecznego zamku Króla Kazimierza w Ojcowie, niezwykła skała zwana „Maczugą Herkulesa” i Brama Krakowska. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Uwaga: Transport autobusowy połączony z spacerami. Początkowe zejście do głównych atrakcji Parku, trwające około 40 minut, jest malownicze, ale niektóre odcinki mogą być trochę trudne. Zalecane jest wygodne, antypoślizgowe obuwie. Pozostała część spaceru prowadzi przez płaski teren. Przewodnik będzie dostępny przez cały czas. Ta wycieczka nie jest dostępna dla osób niepełnosprawnych. Uczestnicy nie wrócą do swoich hoteli przed Bankietem Konferencyjnym.

Więcej informacji podamy w terminie późniejszym

Bankiet Konferencyjny

Czwartek, 7 lipca 2022 r.

Więcej informacji podamy w terminie późniejszym

Ogłoszenia

 • 15 maja 2022

  Wysłano informację o akceptacji prezentacji.
  W dalszym ciągu można zgłaszać abstrakty na sesję posterową.
 • 1 maja 2022

  Zakoczono nabór abstraktów dla prezentacji ustnych.
 • 14 marca 2022

  Plakat konferencji

Wystawcy